(registrovat se | zapomenuté heslo?)

Tipovačka playoff ELH 2015

Založil hexvonkei 18.02.2015 07:51

Pravidla tipovačky pro playoff ELH ročníku 2014/2015:

  1. v nejkratší možné době po ukončení předchozích zápasů/sérií vypíše kdokoli z pověřených všechny následující zápasy/série vložením šedivého (vlákno zakládajícího) příspěvku. Tipující dávají své tipy v reakci na něj. Pokud opravujete svůj tip, učiňte tak reakcí na svůj předchozí tip (pro přehlednost).
  2. tipuje se tentokrát ve 3 rozsazích, které následují.
  3. tipování na zápasy: systém je stejný, jaký byl v základní části. Vypsány budou vždy všechny zápasy předkola a samotného playoff (nikoli baráž), tipovat lze pouze do času vhození prvního buly konkrétního zápasu. Tipuje se konečným výsledkem zápasu (tedy včetně prodloužení a nájezdů) a bodování je standardní: 1 bod za vítěze; 1 bod navíc (tedy 2 body celkem) za trefený rozdíl skóre mezi góly vítěze a poraženého; a další bonusový bod (tedy rovnou 3 body) za přesně trefený výsledek. (Jednoduše řečeno: tak, jak to bylo doteď.)
  4. tipování na série. v momentě, kdy budou známy série, vypíší se tipy na závěrečný výsledek a skóre série. Vyhlašují se série pro předkolo playoff, samotné playoff i baráž. Tipovat lze opět do vhození prvního buly prvního zápasu konkrétní série. Bodování je: 2 body za vítěze série; 2 body navíc (4 body celkem) za trefené skóre. (Jednoduše řečeno: až to sem někdo dá, tak tipnete třeba, že série Třeskoprsky-Kozoměchy dopadne 4:2. Když opravdu postoupí Třeskoprsky, máte 2 body. Když to navíc skončí fakt 4:2, máte 4 body.)
  5. bonusový tip: Před začátkem playoff se vypíše speciální tipování na mistra ELH. Tipovat bude možno do vhození prvního buly prvního zápasu první série čtvrtfinále playoff (tedy bez předkola!). Trefa bude oceněna 10 body. (Jednoduše řečeno: do začátku boje posledních 8 týmů můžete tipnout mistra. Doporučuju počkat do konce předkola, jeden nikdy u těch Plzní a Zlínů neví:toano:).
  6. Pokud dojde na shodu bodů, rozhoduje o umístění lepší procentuální vyjádření úspěšnosti, t.j. poměr trefených vítězství ku počtu tipů.
  7. v tipovačce nekecejte, ať je v tom přehled.

Výsledky jsou dostupné v Google Tabulkách, konkrétně souhrnnou tabulku naleznete zde.

Čekejte, zpracovávám...