(registrovat se | zapomenuté heslo?)

Tipovačka playoff ELH 2018

Založil hexvonkei 04.03.2018 17:12

Pravidla tipovačky pro playoff ELH ročníku 2017/2018 (beze změn jako vloni):

  1. v nejkratší možné době po ukončení předchozích zápasů/sérií vypíše kdokoli z pověřených všechny následující zápasy/série vložením šedivého (vlákno zakládajícího) příspěvku. Tipující dávají své tipy v reakci na něj. Pokud opravujete svůj tip, učiňte tak reakcí na svůj předchozí tip (pro přehlednost), to samé v případě rozdělení tipů na více dní. 
  2. tipuje se tentokrát ve 3 rozsazích, které následují.
  3. tipování na zápasy: systém je stejný, jaký byl v základní části. Vypsány budou vždy všechny zápasy předkola a samotného playoff (nikoli baráž), tipovat lze pouze do času vhození prvního buly konkrétního zápasu. Tipuje se konečným výsledkem zápasu (tedy včetně prodloužení a nájezdů) a bodování je standardní: 1 bod za vítěze; 1 bod navíc (tedy 2 body celkem) za trefený rozdíl skóre mezi góly vítěze a poraženého; a další bonusový bod (tedy rovnou 3 body) za přesně trefený výsledek. (Jednoduše řečeno: tak, jak to bylo doteď.)
  4. tipování na série: v momentě, kdy budou známy série, vypíší se tipy na závěrečný výsledek a skóre série. Vyhlašují se série pro předkolo playoff, samotné playoff i baráž. Tipovat lze opět do vhození prvního buly prvního zápasu konkrétní série. Bodování je: 2 body za vítěze série; 2 body navíc (4 body celkem) za trefené skóre. (Jednoduše řečeno: až to sem někdo dá, tak tipnete třeba, že série Třeskoprsky-Kozoměchy dopadne 4:2. Když opravdu postoupí Třeskoprsky, máte 2 body. Když to navíc skončí fakt 4:2, máte 4 body.)
  5. bonusový tip: před začátkem playoff se vypíše speciální tipování na mistra ELH. Tipovat bude možno do vhození prvního buly prvního zápasu první série čtvrtfinále playoff (tedy bez předkola!). Trefa bude oceněna 6 body. (Jednoduše řečeno: do začátku boje posledních 8 týmů můžete tipnout mistra. Doporučuju počkat do konce předkola, jeden nikdy u těch Zlínů a Tygrů neví).
  6. Pokud dojde na shodu bodů, rozhoduje o umístění lepší procentuální vyjádření úspěšnosti, t.j. poměr trefených vítězství ku počtu tipů.
  7. v tipovačce nekecejte, ať je v tom přehled. Na diskuze tu máme vlastní téma.

Výsledky jsou dostupné v Google Tabulkách, konkrétně souhrnnou tabulku naleznete zde.

Čekejte, zpracovávám...